| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa ma tunda un hairstilist? si imi da o revista sa-mi aleg cum sa ma faca? ca n-am fost niciodata si habar n-am

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde de salonul pe care îl alegi. Prețurile variază. Există saloane care oferă servicii de lux, iar prețurile sunt pe măsură. Dar găsești și altele la prețuri accesibile. Da, orice coafor/frizerie deține cataloage. Îți poți alege singur, dar hair stylistul, care are experiență în domeniu, poate veni cu propuneri. Îți va da idei, îți va sugera diferite tipuri de tunsori. Degeaba ție îți place o anumită tunsoare, dacă ea nu te avantajează. Ține cont și de sfaturile sale. Trebuie să alegi ceva ce ți se potrivește, nu doar de dragul trendului.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......resti.html ACESTEA SUNT PRETURILE IN BUCURESTI