| Krystina0xd a întrebat:

Hey,tpu..am parul vopsit blond si lung(culoare naturala:castaniu). Vreau sa il fac un saten si tuns in trepte. E ok? Astept pareri.Thanks!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Te-ai gandit bine ce culoare te avantajeaza? Daca te vopsesti saten s-ar putea sa ajungi greu la blond dupa aia.Despre tunsoare, tuns in trepte arata foarte bine, asa il am si eu, daca vrei un look nou ai putea sa-ti faci un breton pe o parte sau pe mijloc, drept/cu gherute depinde care te avantajeaza.

| PatyKan a răspuns:

Daca tu asta vrei, nu vad de ce nu ar fi ok. Doar sa te asiguri ca noua tunsoare te va avantaja [sunt tot felul de programe pe net care iti dau posibilitatea sa vezi cum ti-ar sta cu o tunsoare prin incarcarea unei poze...] happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fata rotunda/lunguiata/ovala o sa-ti stea bine.