| camiitsu a întrebat:

Cat timp trebuie sa fac genoflexiuni, ca picioarele se mi se ingroase? si cate pe zi? mersi anticipat!:*

2 răspunsuri:
| Black_Ics_1995 a răspuns:

LOL! Nu este chestie de zile, nici macar nu ai specificat care parte a piciorului. Tu ai grija sa faci antrenament pentru picioare(gambe, coapse, poti face si pentru fese) si nu face doar genoflexiuni.

| scumpata a răspuns:

In primul rand intai trebuie sa incepi cu incetul cum se zice de exemple incepe cu 50 dupa 100 tot adaugi 50 in fiecare zi... dar nu doar genoflexiuni trebuie sa faci exista multe videouri pe youtube care te pot ajuta bafta!:*