| stefanyparis a întrebat:

Cate abdomene ar trebui sa fac zilnic pentru un abdomen perfect?
funda **

Răspuns Câştigător
| Gur1tza a răspuns:

Se incepe cu serie de 20 de abdomene pauza de un minut prima saptamana. apoi cresti constant numarul abdomenelor si pauza. pentru un abdomen perfect iti trebuie multa munca! bafta!

3 răspunsuri:
| Fantomica a răspuns:

Nu ajunge sa faci doar abdomene. am incercat si nu functioneaza. trebuie sa faci abdomenen cam de 3 ori pe saptamana si sa alternezi cu sesiuni de cardio intens.

http://fantomica.blogspot.com

| stefanyparis explică (pentru Fantomica):

Fac zilnic si gimnastica pentru corp si exercitii cu piciorul dus in spate & co.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te suprantrenezi...nu e bine.Trebuie sa faci dimineata 20 si seara 20.Este perfect.pa-pa