| あなたの上司 a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa va intreb cate abdomene trebuiesc facute zilnic pentru un abdomen lucrat? Va cer valori progresive...
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| AneCriss a răspuns:

Sa stii ca nu prea functioneaza cu abdomene! Trebuie sa alergi foarte mult, sa faci exercitii si sa ai grija ce mananci! Eu am cv timp de cand ma chinui sa scap dar nu reusesc! A, si sa bei multa apa. Fara sucuri acidulate, bauturi alcoolice, fara paine, paste si din astea ..Mananca peste, o supa, un ou fiert.