| Lindaaa a întrebat:

Ce carti interesante imi recomandati si cit mai multe vreau sa le citesc dar interesante sa fie poate chiar citite de catre voi plzzz funda

9 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Maitreyi-Mircea Eliade e foarte interesanta,(o sa-ti trebuiasca la liceu)am citit-o si eu si chiar mi-a placut foarte mult. pupici.winking

| MariaChrii a răspuns (pentru AdrenalinaPuraLaMaXim):

Mi s-a parut o telenovela cea mai proasta cartye a lui eliade my opinion
daca vrei o carte buna de eliade romanul adolescentului miop

| AlleSss a răspuns:

Cercul Secret de J.T.Smith.Cartile sunt la revistele Bravo! si Bravo! girl.E tare.happySper ca te-am ajutat

| KimBianca a răspuns:

Sandra brown -violul [am citit`o de cateva ori,e captivant modul in care isi revine tipa,in fine ], mie imi place baltagul =]], moara cu noroc =]] in fine. jurnalul erotic al unei adolescente de 16 ani

| DarthNiger a răspuns:

Salut,citeste Ispravile lui Pacala-Petre Dulfu,laughing e amuzanta, in aceasta carte scrie toate ispravile lui pacala laughing e amuzant.

| Emily04 a răspuns:

Iti dau din ce am citit eu, sunt foarte interesante:
1. Endymin Spring (Stiu ca are un nume ciudat dar este foarte inderesanta)
2.Seria Amurg
3.Harry Potter
4.Gazda, de Stephenie Meyer
5.Ciresarii
6.Babilonul Djinnului Albastru ( Caut-o pe net sigur o gasesti, e foarte frumoasa)
7.Shogun
8.Cartile cu Indiana Jones
9.Mandrie si Prejudecata
10.Cartile de Jules Verne
Succes la citit! happy

| dragutza_4640 a răspuns:

Nascuta la miezul noptii scrisa de c.c.hunter

| maria43 a răspuns:

Preferatele mele sunt:
1. Jurnalele Vampirilor de L.J.Smith
2.Amurg de Stephenie Meyer
3. Cercul Secret de L.J.Smith
4.Harry Potter de J.L.Rowling
5.Academia Vampirilor de Richelle Mead
6.Casa Noptii de P.c.Cast si Kristin Cast
8.Fortele Raului Absolut de Kelley Amstrong
9.Seria Nu Plange Sub Clar De Luna de Heatler Davis
10.Nascuta la Miezul Noptii de C.C.Hunter

| DarthNiger a răspuns (pentru maria43):

Lol,da iti plac cartile cu vampiri cu chestii din astea laughing.