| Available a întrebat:

Ce credeti despre operatiile estetice? V-ati face asa ceva? Argumentati, eu una nu as incerca pentru ca nu am nevoie.

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Si eu sunt de acord cu operatiile estetice doar in cazuri extreme! Boala, arsuri sau defecte fizice exagerat de mari si vizibile(un nas foarte mare, de exemplu).

| Cherry56 a răspuns:

Pai sa zicem ca o persoana are un accident si are fata desfigurata sau se naste cu un defect si singura solutie ar fi o operatie estetica de ce nu? daca te face sa ai mai multa incredere in tine...cu chestiile astea chiar sunt de acord insa sa fie facute in limita bunului simt adica nu cum isi pun toate silicoane desi au sani mari pentru ca atunci devin vulgare

| NickiMinaj a răspuns:

Deocamdata nu mi-as face laughing dar mai incolo, cu toate ca am grija de mine, o sa apelez daca o sa fie cazul. Wtf, o sa fiu in bransa!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"eu una nu as incerca pentru ca nu am nevoie" - Hahahaa laughing
Mai vorbim peste 40 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu ele.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si pro si contrabig grin. pro pentru ca daca o femeie este foarte complexata si nu se simte bine in pielea ei in niciun fel ar putea recurge la operatii.happy prin asta ar putea capata increderea in ea. contra pentru ca Dumnezeu asa ne-a lasat si nu cred ca am avea noi dreptul sa schimbam ceva la noi. mi se pare ca poti fi la fel de sexy chiar daca ai de ex. sanii mai mici. nu trebuie sa recurgii neaparat la astfel de artificii.