| MartinAlabert a întrebat:

Ce parere au barbatii despre operatiile estetice?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Operatiile estetice sunt binevenite insa doar in anumite situatii si anume, in cazul in care se urmareste indepartarea urmarilor provocate de un defect din nastere sau produs in mod accidental. big grin

| mihai69 a răspuns:

Nu suport decât chirurgia plastică reparatorie, nu și ceea ce se face în ziua de azi spre a transforma diverse părți ale corpului în ceva artificial. O să ajungem niște androizi de plastic în ritmul ăsta. Și nu din cauza „smartfoanelor"!

| vocea a răspuns:

Este un subiect indiferent pentru mine, operatiile estetice trebuiau sa vina pentru oamenii care au avut accidente nu pentru fufele de la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ar trebui facute doar daca este intr-adecar nevoie. Daca arata prea rau o parte a corpului. In rest..nu!

| Stefanismyname a răspuns:

Alea trebuie sa la faci doar daca ai nevoie, astea din showbiz sunt umflate la fata de la atatea operatii

| tom190 a răspuns:

Este cool, sincer, pe mine ma excita fetele siliconate si botoxate e super cooool

| AsaMaCheama a răspuns:

Prea mult plastic...

Răspuns utilizator avertizat