| NaPI a întrebat:

ajuta-ti-ma va rog frumos. Vreau ca sa-mi spuneti ce pot folosi pentru piele uscata de pe fata si ce pot folosi in potriva cosurilor?
Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| dbcovrigeldb a răspuns:

Uite-aici citevai solutii pentru a scapa de cosuri :) http://www.eva.ro/......0797.html. in legatura cu pielea uscata, incearca sa folosesti un sapun sau gel pentru fata care iti va face piela catifelata :) Bafta!

| NaPI explică (pentru dbcovrigeldb):

Pagina pe care o cauti nu exista.
iata asa scrie cind intru pe acest link ((

7 răspunsuri:
| ORDKEO a răspuns:

Eu iti zic ce folosesc eu, acum nu stiu daca va merge si la tine.
Pentru piele uscata-nivea creme(cutie albastra)
pentru cosuri-clearasil Daily Clear(tubulet albastru) si cica pentru cosuri e buna si zeama de lamaie.

| NaPI explică (pentru ORDKEO):

Oh,merci,chiar am sa incerc sa-mi cumpar

| dbcovrigeldb a răspuns:

Mai incearca inca o data http://www.eva.ro/......40797.html

:)

| NaPI explică (pentru dbcovrigeldb):

Bine,bine,multumesc,vad deja ca e ceva ce o sa-mi ajutee :*

| dbcovrigeldb a răspuns (pentru NaPI):

Fundita unde-i? big grin happy

| NaPI explică (pentru dbcovrigeldb):

Pai stai, mai vreau raspunsuri happy