| TeckTonik997 a întrebat:

Ce crema de cosuri recomandati ieftina si buna, care se elibereaza fara prescriptie medicala? Am primit de la medicul de familie acneaid gel si dupa 2-3 saptamani (flaconul e aproape gata) cosurile au devenit doar niste pete roz/maro dar vreau ceva care sa ma scape de aceasta problema, nu sa o amelioreze.

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Du-te la un dermatolog, poate sa ai o dereglare hormonala.( cremele nu te scap de acesta problema). Si dupa cum descrii crema isi face datoria ( a uscat cosul, urmeaza ca pielea sa se regenereze), efectele se vad in timp nu dupa cateva saptamani. Eu folosesc un sapun antiacneei costa 5 lei de la plafar, dar banuiesc ca crema ta e net superiara sapunului mei. Nu exista o crema buna si ieftina si care sa de-a rezultate in cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de eritroacniol, este foarte bun. Scapi imediat de coduri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, cosuri nu coduri... Oops.

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Crema antiacneica de la Q4U e foarte buna.