| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare pune cel mai bine in valoare culoarea maronie a ochilor? Ce fard adica. Funda+vot

Răspuns Câştigător
| αntoniα a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iei niste farduri,sa le incerci pe toate,sa iti faci poza ochiului(asa am facut si eu)si apoi vezi care ti se potriveste(depinde de nuanta maroniului ochiului)De ex mie mi se potriveste albastru, verde, rosu spalacit...depinde de nuanta ochiului.Cu placere!

8 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Cele mai bune sunt nuantele de verde si mov(deschis sau inchis)-eu am incercati si chiar mi-a placut rezultatul

| RedMe a răspuns:

Mov,verde inchis, albastru inchis, maro...in orice caz culorile mai inchise.happy

| Alexxxxxxx a răspuns:

Albastrubig grin

| Miiiiiiiih a răspuns:

Daca ai ochii caprui vine frumos auriu.
Daca ai ochii albastri vine frumos rozu deschis si pal sau gri.
Daca ai ochii negri vine f.f.f.f frumos negru mov sau argintiu
Daca ai ochii verzi vine frumos verde sau galben
Sper ca am ajutat.:X

Răspuns utilizator avertizat
| Geannni a răspuns:

Nuantele de rozwinking

| TeBeX a răspuns:

Eu zic ca tot maroul pune in evidenta, dar acum depide de preferintele fiecaruia. Funda?

| Karma_5990 a răspuns:

Nu, nu, categoric albastru nu. Iti sugerez o nuanta de verde uscat, e un fel de verde amestecat cu maro. O sa vezi, va fi genial...