| Sweetllemon a întrebat:

Ce culoare se poarta anul acesta?

Răspuns Câştigător
doiny
| doiny a răspuns:

La moda in sezonul primavara - vara 2009 vor fi culori precum fuchsia, rozul somon, lavanda (ca versiune mai soft a purpuriului la moda anul trecut), albastrul, verde (verde vibrant, citron inchis dar si un verde in varianta mai stralucitoare). Sa nu uitam de galbenul super lemon si de nuantele neutre: Rose Dust (praful de trandafiri) si Slate Gray.

14 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Violetul

lolita
| lolita a răspuns:

Casele mari de moda folosesc toate culorile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negru inchis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KARLA ANUL ASTA AM EU STIU CA SE POARTA CULORILE AMESTECATE DAR POARTA CEA CE ITI PLACE...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Movul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culori deschise.auriul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portocaliuhappyceva de genul.thinking mai bine zis culorile deschisehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri mov verde nu rosu si albastru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov, roz, regru, gri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da "au''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mov

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta se poarta culorile mov verde galben culorile de vara

| andrada_8748 a răspuns:

Wenge