| MadaTeIntreaba a întrebat:

Ce culori mi s-ar potrivi? Am ochii albastrii si parul saten spre blond.Adica nu stiu ce culori s-ar potrivi sa port.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| lauralovefashion a răspuns:

Hei, eu ti-as recomanda sa porti culori pastelate precum gri, bej, galben foarte deschis, etc pentru a-ti pune in evidenta culoarea ochilor.Eu te-as sfatui sa nu pui prea mult accent pe culorile foarte puternice ci mai degraba pe cele metalizate.Ar fi de preferat sa eviti sa porti albastru si roz deoarece nu o sa iti iasa ochii in evidenta. Sper ca te-am ajutat! Succes!

| hatze a răspuns:

Eu am ochi albastrii si sunt brunet! imi place cum aratwinking

| MadaTeIntreaba explică (pentru hatze):

Acum nu conteaza daca iti place cum arati nu are nici un sens