| daryyy1908 a întrebat:

Ce diete imi recomandati pentru slabit rapid, cat de cat.As vrea sa slabesc cam 5-6 kg in 2-3 saptamani?
funda

Răspuns Câştigător
| gabriielaaa a răspuns:

Mănâncă dimineață acum e vara poți alege pepene rosu îți va da energie si macat dimineata nu îngrașă. Fa exercitii acasă manaca ciorba si fructe dormi cel putin 8 ore. Si alege diferite salata si pâine cu seminte iti va da energie de cât mai multă miscare.

| daryyy1908 explică (pentru gabriielaaa):

Da roade? ai incercat si tu?
daca ai incercat cat ai slabit

| gabriielaaa a răspuns (pentru daryyy1908):

Eu am 162 si 50 de kg mănânc mâncare gătite acasa si atât bine de putine ori am 55 de kg si asta doar iarna.