| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai frumos/elegant/misto la un banchet, clasa a XII, o camasa neagra sau una alba?
Am sacoul si pantalonii negri. Dar cu camasa este altceva. Eu as opta pentru cea neagra pentru ca este foarte frumoasa din punctul meu de vedere, are ceva gen puncte, oarecum mici pe ea.

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Cam tot în negru nu este foarte ok. Eu văd 3 variante:
- cămașă neagră, fără sacou;
- cămașă neagră + sacou + un paion poate ceva mai deschis, poate alb;
- cămașa albă + sacou.

Sau mergi cu cămașa albă + sacou și după te schimbi în cea neagră dacă îți place așa mult, și lași sacoul de o parte, oricum nu vei mai avea nevoie de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e ok sa ai prea mult negru happy incearca sa faci asa: camasa alba si pantaloni si sacou sau doar pantaloni si camasa alba dar nu vei putea sa alegi un accesoriu pentru ca nu e normal sa porti asa. Succeswinking

| Bobby711 a răspuns:

Eu asi alege camasa alba deja ai pantalonii si sacoul negru. negrul e o culoare trista putin alb nu strica

| BogdanDediu a răspuns:

Negru clar asa atragi fetele!