| littlegirl07 a întrebat:

Ce exercitii pentru abdomen stiti? Si in cat timp se vor vedea rezultatele?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Bună.
Găseşti aici nişte exerciţii foarte bune pentru abdomen.
http://www.sanatateata.com/frumusete/abdominale.htm
Oricum,rezultatele se vor vedea în scurt timp, asta dacă practici exerciţiile regulat.
Baftă!

| VicTeodor a răspuns:

Cauta pe youtube:passion4profession.Sunt programe de abdomene si rezultatele se vor vedea in cel putin 3 sap.

| cqzwyn a răspuns:

Fa orice exercitiu lre pun in miscare muschii de la abdomenbig grindiferenta se va vedea in 2 3 luni.depinde si de cate abdomene faci!