| CreativeChannel a întrebat:

Ce exercitii recomandati pentru thigh gap?
Vreau ca pana la vara sa obtin asta, pentru a avea picioare frumoase happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un program pe youtube sau google cu exercitii. Tot acolo vei gasi si sfaturi despre cand e recomandat sa faci asta si cand nu.

Vezi daca te incadrezi si daca e sanatos pentru conformatia corpului tau.

Numai bine happy!

4 răspunsuri:
| Foxyyyy a răspuns:

Picioare frumoase, cu thigh gap? Poate doar daca vrei sa devi model, in rest nu stiu de ce ai vrea asa ceva. Daca esti foarte slaba, altfel nu ai cum sa ai.

| Foxyyyy a răspuns (pentru CreativeChannel):

Asta da, dar aici depinde mult de constructia ta. In loc de paranteza estetica a tipei acesteia, tu ai putea obtine cu totul si cu totul altceva.

| AlexandraPink a răspuns:

Nu iti poti face tigh gap daca nu ai conformatia corpului asa....doar daca slabesti foarte foarte mult.