| publicname a întrebat:

Ce exercitii sa fac ACASA pentru a-mi dezvolta musculatura umerilor, bratele si spatele?

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Flotări, tracţiuni, gantere şi haltere, extensor, dar nu neglija ceilalţi muşchi pentru că nu se va dezvolta corpul tău armonios. Nu uita de abdomen şi picioare.

| AlexSala a răspuns:

In primul' rand trebuie sa-ti cumper cel putin niste gantere cu care ai putea sa faci biceps, piept si umeri. Cred insa, ca cel mai convenabil ar fi sa mergi la sala.