| magdaelena a întrebat:

Ce fel de abdomene (exercitii) ati observat ca dau rezultatele cele mai bune?

Răspuns Câştigător
| zuzukaeu a răspuns:

Ca sa dea rezultate trebuie facute regulat si cat mai corect si cred ca cel mai bine este sa mergi l sala

5 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Exercitiile abdominale sunt foarte bune daca le faci regulat. Cu cat ridicarea si coborarea este mai lenta, actiunea este mai buna - adica se vad mai repede rezultate si se si simte... destul de dureros... laughing

assiris
| assiris a răspuns:

Chiar si alea din timpul unei partide de sex

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fa nenicule tenis, jogging, bike si innot, si o sa fii brici!

| cristi a răspuns:

Muschii abdominali se impart in mai multe grupe( superiori, inferiori si oblici,. din cate stiu si eu), pentru fiecare grupa trebuiesc lucrate tipuri diferite de exercitii, la sala un instructor de fitness iti poate explica cum si cu ce aparate sa lucrezi pentru a avea rezultate,winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ai încercat la o sală de fitness? Acolo se faco sumendenie de exerciții pentru a avea un abdomen plat.
Mergi preț de o lună să vezi cum stă treaba și apoi poți să faci singură în intimitatea casei și o muzică în fundal că doar trebuie să faci un pic de atmosferă de relaxare.
Succes.
Pa, pa.