| Ripqer a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa imi dati niste exerciti bune pentru dezvoltarea masei musculare, nu stiu ceva care at incercat si dau rezultate si ceva exercitii pentru maini ( tot lucrez, fac peste 80 de abdomene si flotari si cu greutati la maini dar rezultatele apar greu si tarziu plz help)

3 răspunsuri:
| Sh4Dow a răspuns:

Bai. nu exista repede, nu trebuie sa faci in fiecare zi, trebuie odihna, multe proteine.

| MenταLµ a răspuns:

Inotul-e sport da e foarte bun. Flotarii-45 daca ai intre 13-19 ani.

| CoraliaCory99 a răspuns:

Înnotul dezvolta toata musculatura.