| alecsasweet a întrebat:

Ce fel de geanta mi-ati recomanda pentru banchet? Vreau ceva nici mic, dar nici mare. O geanta in care sa imi incapa telefon, chei, bani, servetele, niste farduri ceva si cel mai important o pereche de balerini. Pentru ca daca imi iau o geanta plic nu imi incap acolo balerini si nu pot sa ma duc cu sacosica cu balerini de schimb in mana.

5 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres Ru cred ca acest model de geanta, te-ar ajuta!