| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Ce fond de ten imi recomandati?

6 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Fondul de ten calmant de la avon este foarte bun eu il folosesc si sunt multumita. hidrateaza, acopera, are o consistenta usoara:* aceeasi parere o au si pritenele mele:*

| Minks a răspuns:

Argila de Techirghiol... face bine la ten.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Hey,, avem nevoie de mai multe detalii despre fata ta, pentru. ca nu avem de unde sa stim...sorry sad

| Lullabies a răspuns:

Fond de ten cu consistenta usoara de la avon. extraodrinar de bun

| d3n1sutz4 a răspuns:

Cel mai mult imi place fondul de ten de la Miss Sporty. Daca ai un ten cu tendinta acneica este bun cel,,So clear", dar eu il folosesc pe,, So mate" pentru ca acopera bine imperfectiunile.De asemenea nici nu e foarte costisitorhappy

| olly_2983 a răspuns:

Giordani gold e cel mai bun acopera cel mai bine