| Ruxandra15 a întrebat:

Hei. Ce fond de ten recomandati?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Astor HD, Vichy, Mac.

| Florentina_7104 a răspuns:

Ce tip de ten ai?

| Ruxandra15 explică (pentru Florentina_7104):

Pai daca e sa o iau asa. Vara poate ajunge si la super gras dar si iarna e uscat parca am nisip pe frunte asa se simte. Mai degraba gras.

| Florentina_7104 a răspuns (pentru Ruxandra15):

In functie de buget si de grasdul de acoperire pe care il doresti, eu iti recomand Revlon Colourstay (acopera orice si rezista impecabil), sau daca vrei mai light Vichy.Pentru scoala sau daca ai mici imperfectiuni, eu iti recomand BB cream-ul de la Garnier pentru ten gras, e genial si chiar are acoperire medie, eu sunt la al treilea tub

| Ruxandra15 explică (pentru Florentina_7104):

Si eu folosesc acel BB cream. Mi se termina fondul de ten de la oriflame care nu mai e in brosura desi era fenomenal. Si mereu am unul in plus.