| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna numarul urmat de M de pe spatele fardurilor :-s?

Răspuns Câştigător
| g2012 a răspuns:

Daca vb de acelasi lucru inseamna ca respectivu produs este valabil 12 month (luni) de la data primului contact cu aerul (prima desfacere)

3 răspunsuri:
| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Asta m-am intrebat si eu de sute de ori--sau pe creme si sampoane mai scrie 12m

| anonim_4396 explică (pentru g2012):

Bine ca toate pordusele sunt sigilate ca sa stii cu adevarat termenul...
Mersi mult.

| g2012 a răspuns (pentru rosettethedesignerofthemasterpieces):

Daca vb de acelasi lucru inseamna ca respectivu produs este valabil 12 month (luni) de la data primului contact cu aerul (prima desfacere)

| Florin_Niculae_1981 a răspuns:

O fi termen de garantie? 12m= 12 luni?