| anonim_4396 a întrebat:

Ce pantaloni sa port ca sa am picioarele mai groase? Adica, am 1.70 si doar 45 de kg cryingcryingcrying Am niste picioare cat 2 rude de fasole

Răspuns Câştigător
| Dianatips a răspuns:

Foarte bine! Ia-ti niste blugi gri skinny, sau negri cred ca ti-ar sta foarte bine, dar totusi daca vrei sa para putin mai groase ai putea opta pentru pantaloni/blugi colorati, spre exemplu incearca o pereche pe visiniu sau caramiziu. Fii mandra de picioarele tale, altele plang dorindu-si sa aiba picioare subtiri. Si eu ma confrunt cu aceeasi "problema" ca si tine desi eu nu o consider a fi asa. Eu ma bucur de cele 42 de kilograme ale mele si ca nu trebuie sa recurg la cura de slabire si la tot felul de alte metode big grin

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

De regula de aceia mai largi si cu turul lasat, dar daca nu-ti plac incearca de aceia conici.

| Azazea a răspuns:

Pantaloni cu turul lasat?
sunt largi si nu se vede forma picioarelorbig grin

| alextiby a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa porti pantaloni conici,,, sunt cei care sunt mai largi sus si in jos de ce in ce mai stransi pe picior..."pantaloni pana" parca li se mia zice. oricm cred ca ar fi cea mai buna alegeretongue

| xxxToxicPikaChuxxx a răspuns:

Poi patoloni cu turul lasat...S-au pantaloni skin... ceva mai rulat daca intelegi ce vreau sa zic.

| maxi12 a răspuns:

Poarta pantaloni deschisi la culoare sau largi.