| JamesWatson a întrebat:

Ce părere aveți de benzile Cresc?

3 răspunsuri:
| KaanNoah a răspuns:

Le am folosit. Eu am luat pachetul pentru 7 zile. Daca urmezi instructiunile sunt foooarte bune. E aproape imposibil sa nu dea roade. Functioneaza mereu.

| Mayaaaaaaa14 a răspuns:

Benzile pentru albirea dinților sensibilizează foarte tare dinții. Nu spun că nu sunt bune, dar cel mai bine e să consulți un stomatolog și să îți faci albire la Dinți dacă tot ii vrei mai albi.

| Teodora0407 a răspuns:

Crest se nunesc, sunt ok iti albesc dintii dar ii si sensibilizeaza!