| Lulu_9887 a întrebat:

Ce parere aveti de botinele de la Leonardo de anul acesta?

5 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Mie imi plac toateeelove struck
sunt superbe

| ForbiddenLove a răspuns:

Sunt de acord cu @narcisa

| yoyodedeea a răspuns:

Am vrut si eu sa-mi iau si m-am dat batuta. o singura pereche imi placea...si cum a zis si narcisa.se incadra la 'toc inalt'...restu erau naspasad

| narcisa a răspuns:

Cele frumoase toate au toc inalt. cele joase sunt urate.chiar ieri am vrut sa-mi iau o pereche dar nu am gasit nimic sa-mi placa

| Bianca_papusha a răspuns:

Sa fiu sincera nu ma prea atrag... ceva cu tocul mediu nu am gasit in rest numai tocuri foarte inalte si cele joase erau create pentru persoanele cu prost gust...nu stiu nu-mi plac.
Acuma fiecare cu parerea si cu gusturile sale!