| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre magazinul Leonardo?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu prea buna. Eu de obicei caut incaltaminte comoda... Poate gasesti si in leonardo... dar calitatea lasa de dorit... In rest... pantofii nu i-am incercat... Sa vad cum rezista... Stiu ca am probat la un moment dat o pereche de sandale de la ei si mi s-au parut cele mai incomode sandale purtate vreodata... Prefer alte magazine cu incaltaminte.

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hmm...eu am vazut si mi-ai cumparat dintr`un magazin o pereche de bascheti la 20 lei si in Leonardo exact acelasi produs era 200 de leilaughing)

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu prea buna, marfa de o calitate indoielnica, la preturi destul de mari.

| SweetCandy a răspuns:

Sincer unele perechio de pantofi sunt ok, insa unele au niste modele... MINUNATErolling on the floorrolling on the floor
nu ma omor dp asa cevahappy

| inna a răspuns:

Calitatea produselor lasa de dorit.

| Gabry a răspuns:

Vara mea lucreaza acolo ca vanzatoare si a spus ca sunt cei mai tampiti pantofi!

| Bishop a răspuns:

thinking cam scumpe produsele...si unele incaltari sunt cam orible, cam PREA oribile, ii dau un 5.
Dar pungile sunt misto laughing! Scrie mare Leonardo, sunt turcoaz si e o tipa sexy pe ele laughing

| Gregory a răspuns:

Salut! Eu personal nu am cumparat inca ceva de la acest magazin. Insa cel mai bun prieten al meu si-a luat in urma cu aproximativ 4 ani o pereche de adidasi (ce costau atunci 800000 lei) si care mai rezista si acum, dovada ca sunt de buna calitate. Acum depinde ce ai dori sa cumperi. Multa bafta!

| MisterKat a răspuns:

Ca si multe alte magazine cu "haine de firma"... o parere foarte proasta.La aceste magazine platesti doar fitele. Nu ma mir ca apar tot mai multe mall-uri. Multi dintre romani sunt fitzosi si ipocriti, ei nu si-ar cumpara ceva din Real sau Metro pentru ca nu "e de firma"...
Eu mi-am luat niste adidasi Lotto de la ei, am dat vreo 150 de lei si dupa 2 luni mi s-a rupt panza de la un adidas. Marfa de calitate, nu?!

O noapte faina!

Daniel.

| sorin a răspuns:

Mie nu imi prea plac hainele dar am vazut ca fac mereu reduceri, daca iei o pereche de pantofi ai la a doua 50% reducere, si chestii din astea.

| ellene a răspuns:

Haydee are perfecta dreptate

| ellene a răspuns:

Daca tot vrei sa iti cumperi papuci de calitate ia de la Marelbo, sunt cei mai buni.

| Haydee a răspuns:

Oh da...pai:
-Leonardo cumpara de unde e mai ieftin si vinde scump
-are adaosuri mari si de asta pot face reduceri de 80%
-nu are marfa rezistenta, de calitate.(exista si exceptiibig grin)
-desi are reduceri, pantofii raman tot la 100 de leisad
-te cam pacalescsad, adica, poti gasi altundeva, mai ieftin, sau mai bunhappy
Tu ai o parere buna? Sau nu?big grin

| Crisu_8081 a răspuns:

Hmm, nu-mi plac pantofii/sosonii din colectia lor. Dar in perioada reducerilor au oferte ok.

| GnnAndra a răspuns:

Haydee ...sunt de aceeasi parere... O pereche de pantaloni aici erau thinking 85 lei. iar in alt magazin i'am gasit cu 40 lei tongue...acelasi material...aceeasi calitate.aceeasi firma...

| MissD a răspuns:

Au unele modele de incaltari absolut oribile. Ma minuneaza si ma intreb daca cineva ar putea incalta asa ceva. Nici de calitate nu prea sunt. Sincer de la leonardo mai imi iau balerini cateodata nimic alttceva. NU au moele prea frumoase mai multe sunt urata decat frumoase.

| YLLL a răspuns:

Hmm.

nu toate incaltzamintele de la Leonardo tin mult

o prietena si. a cumparat niste balerini roz.
iar dupa ce i. a purtat de 2 ori.

s.au dezlipit
straight face

nu prea cumpar de acolo
sunt si scumpe.
3 perechi de pantofi am de acololaughing)
si ar putea sa mai scada si preutrile de la copii`
hee hee
sora mea de 7 ani are niste sandale de acolo
care au fost mai scumpe k ale mele.
.

| adi_7507 a răspuns:

Eu il numesc Bazarul din Mall.

| Elena97M a răspuns:

Unde vine situat? Nu am auzit de el...

| larisa_8487 a răspuns:

Hmm...am obiceiul sa imi mai cupar pantofi de acolo... dar mai multe de un sezon nu ma tin sunt km de proasta calitate...desi pretul e destul de mare... k si modele sunt unele chiar ft dragutehappy

| raluca_2686 a răspuns:

Sunt scumpe, nu sunt de calitate, modelele nu sunt cine stie cebig grin. Nu-mi plac deloc.

| liviupaun a răspuns:

Este un magazin cu multe reduceri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma scuzati ma refeream la produsele din magazin care se vand, mie chiar nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Magazinul leonardo este super tinetio tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super tare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jalnic ....mucegai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intradevar au si marfa uratica dar nu sunt toate modelele uratele iar in privinta calitatii e raportul calitate pret ca in toate magazinele nu doar la leonardo se intampla sa cumperi pantofi si sa s rupa dupa5purtari si mai conteaza si cum mergi.eu mi-am cumparat cateva perechi si nu am avut probleme.
promotiile sunt ok chiar ok.
apropo d c a zis Haydee ca au adaus mare si de asta isi permit reduceri d 80% o contrazic putin:toate magazinele din mall la sf sezonului au reduceri de 60%, 70%, 80% etc.asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E foarte ok

| gabi_8811 a răspuns:

Foarte proasta, produse proaste, vanzatoare proaste