| Kqzu97 a întrebat:

Ce parere aveti despre Leonardo DiCaprio:X?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Superb love struck
mai ales in rolul lui jack din Titanic love struck
acum, din pacate, nu mai e la fel! dar mereu ma voi gandi la leonardo di caprio cum era pe titanic, un pictor sarac dar cu o inima buna, inteligent si prea superb! love struck

e u actor de toata admiratia! l-am avzut in multe filme, dar ce mai mult mi-a placut in Titanic love struck
pa-pa love struck

| Woofy a răspuns:

E maxima bunaciune=p~
love struck

| elasexygagica a răspuns:

E bunoc rau love struck

| AnaBejenaru a răspuns:

E cel mai frumos si mai talentat actor pe care l-am vazut.desii imi place mai mult jhonny deep.

| Draghicieladenisa a răspuns:

Destul de dragut asa el, ca actor nu l-am urmarit prin multe filme, dar o sa apara acum in 2011 in "Targul cu moartea". De abia astept sa-l vad.

| oanard174 a răspuns:

Dragut,inaine in Titanic era ceva.mmm.