| Biby a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu ochelari?

Răspuns Câştigător
| KatherineSparks a răspuns:

Sunt frumoase! Si modeste, dupa cum puteti observa la mine! laughing
Pai, eu mi-am luat ochelari cu lentile de plastic si cu rama Prada. Nu cred ca sunt ' O simpla fata cu ochelari ' si din cand in cand sunt mandra de ei - imi evidentiaza ochii happy
In plus, as fi putut sa-mi iau ochelari de vedere cu rama RayBan Wayfarer si aratam si mai bine! Nu era model dork, era super la moda acum 2 luni cand mi-am luat ochelarii.

13 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Nu ma deranjeaza dar unara le sta chiar foarte bine cu ochelari si daca-i musai cu placere nu?
http://pssst.ro/comenteaza.php?id=8518&fete%20sexy&fete%20cu%20ochelari

| jolie a răspuns:

Eu sunt fata dar mie mi se par sexi

| Sofffie a răspuns:

Buna, eu nu port ochelari, dar am o parere foarte buna, si majoritatea fetelor le sta mult mai bine cu ochelari decat fara.

| Laurici :x a răspuns:

Ochelari de soare sau de vedere?
Daca te referi la cei de vedere nu am o parere proasta, adica cu ce sunt ele de vina daca nu au o vedere buna? Nu mi se pare nimic ciudat sau urat, asta este, si cred ca le sta foarte bine, fiecere e frumos in felul lui!
Iar daca te referi la cei de soare am o parere buna, adica e ceva normal sa porti ochelari de soare, mai ales daca iti sta bine!winking

| aиdяaaa●• a răspuns:

Mi se par obisnuite si trebuiesc tratate ca ceilalti oameni.Nu inteleg de ce altii isi bat joc de persoanele care poarta ochelaristraight faceLumea din ziua de azi, n-ai ce facewhistling
Multor persoane le vin binewinkingIn concluzie mi se par OK.Se diferentiaza prin ceva pozitiv:*

| Crisstina a răspuns:

Eu sunt creata, cu ochelari. mai ceva ca eleve porno. laughing

| HarryPotter a răspuns:

Eu port ochelari si sunt foarte multumita.am o parere foarte buna despre ei.de cand ii am vad fara nicio problema si toti imi spun ca imi sta mai bine cu ochelari decat fara...

| Madleneee a răspuns:

Buna! si eu port ochelari si nu zis asta doar pentru ca port si eu
dar am o parere destul de buna!

| laradio a răspuns:

Eu port ochelari de ceva timp si m-am obisnuit cu mine asa.Eu una cand intalnesc un om cu ochelari nu prea dau atentie acestui detaliu.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca nu trebuie sa ai o parere deoarece si u por ochelari si mulat lume imi zice sa nu cred de cei din jor ce spun asa ca... daca porti ochelari nu trebuie sa iti fie rusine te pup D33A

| Am Muzica In vene a răspuns:

Hmmm...eu cunosc o fata Ioana careia ii sta mai bine cu ochelari, parerea mea.Am fost cu ea si ii tot spuneam sa poarte ochelari dar nu ma asculta, dar eu ii vroiam doar binele, plus ca cum spuneam ii state mai bine cu Glassesbig grinbig grin

| nebunyk a răspuns:

Bianca si eu port ochelari de curand si pot spune foarte sincer ca toata lumea imi spune tot timpul ca ochelarii sunt cei mai tari pentru mine casi fata de fata mea copilaroasa ochelarii imi dau un aer mai serios
daca vrei sa mai vb mesul meu e biancabuhaev@yahoo.com

| larysuk_2476 a răspuns:

Sunt dragute