| draguta2012 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu ochelari

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Mă bucur să văd că nu sunt singura interesată de părerile celorlalți în legătură cu această întrebare.Am pus-o și eu chiar astăzi!
Nu am nimic cu aceste persoane, fie ele fete, fie baieti.Din contră, mi se pare că le dă un aer mai inteligent.
Pa, pa.

| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Par mai intelectuale

| SaTaRRaL a răspuns:

Multe persoane care poarta ochelari arata mult mai bine decat fara ei in plus ca par niste oameni mai intelecuali. Daca te temi sa porti ochelari nu are rost in plus ca te ajuta iti da un aer de superioritate.