| jj7700 a întrebat:

Ce parere aveti de slipi de bikini de tip tanga (cu ata)? Prietena mea este destul de atletica la corp cu un fund foarte mare si frumos. Acum cativa ani purta numai slipi cu acoperire aproape completa a fundului. Ma tot plangeam ca are un fund asa frumos de era pacat sa poarte slipi asa batranesti, plus ca lasau niste urme de bronz vizibile cam in orice alta pereche de lenjerie intima dupa.

Anul trecut si-a luat singura, in mod surprinzator, o pereche noua de tip cheeky (cu 1/2 din fese la vedere) si acum zice ca ii plac foarte mult, ca ii vin bine, sunt mai comozi (nu fac efectul ala de punga de apa sub fund cand iesi din piscina sau mare) si lasa un bronz mai placut ca forma. Eu zic ca ii vin foarte bine, doar ca tot cred ca in tanga i-ar sta cel mai bine. Vorba aia poarta doamnele trecure de varsta a 2-a si cu funduri lasate asa, iar ea tanara cu un fund de invidiat se rusineaza sa isi puna tanga pentru un bronz mai uniform, desi ii e ok in cheeky.

Ma gandesc sa o scot la cumparaturi ca si asa i s-a cam stricat costumul actual ca il poarta des la piscina si sa mergem spre ceva de tip tanga pentru slip, mai ales ca par a fi la moda si sunt foarte modele din care sa alegi. Credeti ca sunt de prost gust cum zice ea? Sunt eu rau sa observ ca daca tot iti iei cheeky mai bine te indrepti catre un tanga daca ai fundul pentru el?

8 răspunsuri:
| lalaura94 a răspuns:

Daca ai un fetis mai ciudat de a vedea alti barbati cum se uita la fundul iubitei tale, si poate dau si o labuta, recomanda-i tanga in continuare. Urmatorul pas e sa te uiti la altii cum i-o trag, banuiesc.

Eu ii multumesc lu' dumnezeu, daca exista, ca in sfarsit am o iubita, viitoare sotie, care...chiar poarta haine pe strada, ca in trecut am dat numai de tipe cu pantaloni scurti cu buci, chiloti tanga, buricu' gol, fuste mini si decolteuri. La cate am zis ceau din cauza asta, nu am sosete in sifonier.

Eu zic sa-i pupi picioarele ca e asa cum e si sa nu mai incerci sa o schimbi, ca pe langa faptul ca nu ai nici un drept, e si bine fata, sau asa pare.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ce probleme aveți unii în viață, sunt invidioasă laughing. Atâta roman pentru un slip. Deci iubita ta e un obiect cu care vrei să te mândrești? Fata să poarte ce vrea gluteul ei mare. Ea trebuie să se simtă confortabil în ceea ce poartă, nu iese din casă cu scopul de a fi trofeul tău sexual. Stai tu cu o ață în fund dacă îți plac atât de mult.

Învață să-i respecți părerile și deciziile. Dacă ei i se par de prost gust și știe că nu-i plac și nu s-ar simți bine așa, insistențele tale sunt de-a dreptul scârboase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da sunt de prost gust pentru o femeie care are un pic de respect pentru ea. Dacă vrei sa o vezi goala zii și poate se dezbracă pentru tine.

| lalaura94 a răspuns (pentru suntserios):

Nu te-ai prins, el nu o vrea goala pentru el, o vrea goala pentru altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înțeleg că ea nu are niciun cuvânt în fața ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte dubios că părerea unor anonimi e mai importantă decât părerea iubitei tale...

| Ajay a răspuns:

Mă oftic că astea cu bun simț care nu sunt obsedate de atenție curvească stau cu toți obsedații.

| Ioana184 a răspuns:

Frate îmi pari penibil rău,,cum sa te duci la piscina și sa ii spui iubitei tale să își ia tanga,când acolo e plin de bărbați, tanga sa poarte cu tine când e singura, eu cred că tu vrei sa te lauzi cu ea prin lume, las o să poarte mai decent la piscina chiar daca e atletica si Are forme, nu știu ce să zic, dar eu sunt de părere, că ea a alea foarte bine,, și că ar trebui sa își găsească un nou iubit