| Alexandra785333 a întrebat:

Am 17 ani,ar trebui sa imi fie rusine sa port bikini, gen cu slip tanga la mare.

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rusinea e la urma urmei un sentiment. Nu prea putem sa iti spune noi ce sentimente sa ai

| OldSoul a răspuns:

Depinde, daca nu ai ce tine in bikini, da, ar trebui sa-ti fie rusine.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu

| Justme1997 a răspuns:

Da, sunt multe fete cărora le-ar fi rușine cel puțin în tanga sau îl consideră incomod

| Alexandra785333 explică (pentru Justme1997):

Si mie imi e rusine, dar as vrea da arat bine.

| Justme1997 a răspuns (pentru Alexandra785333):

Arăți bine și în slipi normali, de fapt daca nu ai fundul perfect tonifiat arăți mult mai bine în ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Depinde cum vrei sa fi perceputã.

| Alexandra785333 explică (pentru anonim_4396):

Deci daca port e ca si cum as vrea ca toata lumea sa se uite la mine? Gen caut atentie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexandra785333):

Nu neaparat, doar o sa fi privita mai lung probabil, dar parerea mea este ca omori tot suspansul. Dacã iti arãti bucile.

| aimullah123 a răspuns:

Alexandra, tu decizi daca porti sau nu tanga.
Singurul aspect in acest caz este ca oamenii te vor privii altfel.
Daca tu vrei sa ti se vada fundul mai bine, atunci da poti sa porti.
E bine sa ceri si parintilor un sfat. Ei sunt singurii pe lumea asta care iti vor binele 100%.

| Rihhana1 a răspuns:

Nu draga mea nu ai de ce toata lumea poarta.