| Morenna10 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii verzi? Care va sunt preferatii? Eu prefer ochii caprui desi ai mei sunt verzi:X

Răspuns Câştigător
| julka a răspuns:

Si eu am ochii verzi (un pic spre caprui). Dupa parerea mea, sunt foarte frumosi, pentru ca sunt rari. Pacat ca aceasta culoare nu este apreciata asa cum ar trebui. Si cei albastrii au un farmec aparte, si cei caprui, si cei negrii. Important este sa stii sa ii scoti in evidenta.

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Si eu tot verzi ii am si cum zicea si Iulia,sunt mai rari si cum sunt satena,ies in evidenta,mai ales ca am ochii mari =)
Mi se pare o prostie faza cu 'ochii verzi niciodata sa nu-i crezi/ochii caprui fura inima oricui'. Mi-e indiferent,orice culoare as avea,dar ma foarte multumesc cu verdele meu.

Fiecare culoare are farmecul ei, cand stii sa o scoti in evidenta. Daca ar fi fost s-o iau pe alese, as fi ales 'gri-verzui' pentru ca mi se par mai speciali si nu la oricine vezi.
http://www.flu.ro/files/articles/23/4366/files/ochigri.jpg

http://media.roportal.ro/......hi-gri.jpg

| Lullu21 a răspuns:

Ochii verzi sunt foarte cool...Deci sse spune Ochii verzi sa nu`i crezi.

Dar nu`i adevarat e doar asa pentru rima. La mine varu are ochi verzi si e foarte super...

Imi si albastrii...

Dar capruii sunt normali ii am si eu ce pot spune tot cauta oameni cu ochi caprui...

Si de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochii turcoaz.toata lumea zice " ce ochii frumosi ai ". "Mie nu mi se par asa speciali.laughing.

Eu una ador ochii albastrii dar si ochii verzi imi plac.