| dark1angel a întrebat:

Ce parere aveti despre acest palton http://www.tinar.ro/palton-rosu-in-stil-military.html? credeti ca e prea rosu?

Răspuns Câştigător
| PikachuPufos a răspuns:

Nu. Ți-l recomand. Roșul e în tendințe zilele acestea. Și eu am vrut să îmi iau unul, dar sunt înaltă și astfel am mâinile și picioarele lungi, deci n-am găsit mărime la mâneci cum trebuie happy Oricum, paltonul ala da, e frumos.

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Si eu caut de cateva zie un palton rosu inchis. Cel de la TinaR e dragut. Nu prea inteleg ce cauta materialele alea sub brat.
Bafta!

| Reiikó a răspuns:

Nu...Este chair foarte frumos! Am si eu unu asemanator...Iti sugerez sa il cumperi! happy

| anss23 a răspuns:

Nu,imi place mult si am vazut ca au inceput sa fie la moda paltoanele in genul asta.happy

| irocku a răspuns:

Eu zic ca este frumos si daca ti se si potriveste ca stil cumpara-l dar te sfatuiesc sa nu il porti cu alte culori la fel de aprinse... echiliibreazale.

| JustMusic a răspuns:

Nu, asta nu e prea rosu, e un rosu placut la vedere si modelul e frumos eu zic sa til cumperi.

| Adiinna a răspuns:

Este dragut!

| dark1angel explică:

Multumesc tuturor de raspunsuri

| Bretoneluu2000 a răspuns:

Depinde de culoarea parului tau... Eu nu l - as cumpara...winking