| dark1angel a întrebat:

Dau funda. Voi ce culoare ati alege la acest palton? rosu http://www.tinar.ro/palton-rosu-in-stil-military.html sau bleumarin http://www.tinar.ro/palton-military-bleumarin.html sunt indecisa.

Răspuns Câştigător
| AllexandraBlack a răspuns:

Cel rosu inspira eleganta si feminitate, iar rosul este o culoare ce iti sare in ochi. Cel bleumarin este mai monoton, culoarea fiind mai des intalnita... Dar, pana la urma, e alegerea ta.

13 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Rosu

| mixxjim a răspuns:

Rosu, il asortezi mai bine si mai usor la culori, cel bleumarin e mai pretentios la asortat (vezi ca vine cam aiurea cu negru, de exemplu), se vede orice scama pe el si parca e o culoare cam trista.

| dark1angel explică (pentru mixxjim):

Mersi pentru raspuns

| Kasia a răspuns:

A doua culoare e mai versatila insa prima e mai feminina, mai de efect, imi place mai mult

| dark1angel explică (pentru Kasia):

Multumesc pentru raspuns

| michelia a răspuns:

Tot pe cel rosu l-as alege si eu. Sint intr-o perioada in care ma atrage rosul extrem.
Fii atenta cu marimile la TinaR!
La rochii nr. 42 este de fapt 44 uzual.
Am cumparat un pardesiu de la ei anul trecut ( rosuhappy ) si 44 era un soi de 40 ( a trebuit sa-l returnez) ( si logica nu s-a mentinut ca la rochii).
Sa suni inainte si sa te interesezi!

| dark1angel explică (pentru michelia):

Mersi de parere si am sa tin cont de sfat

| FreakyChucky a răspuns:

Eu l-as alege pe cel bleumarin [merge cu pantaloni :albi,albastri,negri, crem, maro etc cu tot ce vrei] plus ca in sezonul de toamna-iarna se poarta mai mult culorile mai inchise [vara e verde, rosu, roz de toate].
acum depinde care te atrage pe tine mai mult.

| dark1angel explică (pentru FreakyChucky):

Mersi mult pentru opinie

| FreakyChucky a răspuns (pentru dark1angel):

Oricand :*

| dark1angel explică:

Mersi de raspuns

| dött a răspuns:

Imi plac ambele insa daca as fi fata l-as alege pe cel rosu.
Depinde de cum este corpul tau. Daca esti slaba / ai comformatie normala este mai ok sa-l cumperi pe cel rosu, daca esti robusta / ai mai multe kilograme e bun celalalt fiindca culorile mai inchise subtiaza.

| dark1angel explică (pentru dött):

Mersi mult de parere