| BuburuzaVesela a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care se fac pe picioare? Eu sunt baiat si ma fac pentru ca dupa parerea mea picioarele sunt o parte frumoasa a corpului si parul parca le face disgratioase. Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scuze! Credeam ca esti deja femeie.Numele,făcutul pe picioare. Mai ai spancenele si fondul de ten si gata. Mai ramane operatia de schimbare de sex.

| Violleta2022 a răspuns:

Deci, ce fac baietii pe picioare? ca nu am priceput o iota, ca uitati sa termini frazele!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti o buburuza.

| Blackrose4 a răspuns:

Nu am nici o părere. Fiecare face cum consideră de cuviință.
Nu am nimic cu băieții care se epilează pe picioare, e strict alegerea lor, şi nici nu mă deranjează în vreun fel.

| KlibrDM a răspuns:

Esti ciudat.

| Florin123345 a răspuns:

BuburuzaVesela, te razi pe picioare, scuza-ma dar esti cumva fetita? Sau daca nu ai orietari de genul, cati ani ai?

| anonims5 a răspuns:

E ok happy