| 00000Anonimul00000 a întrebat:

Ce parere aveti despre barber shop..in special la pachetu de 35 lei (tuns)cu styling etc..se merita sau e ca la oricare alta frizerie..coafor.
La baieti cat costa o pensare simpla? Ca la baieti gen..la orice coafor sau unde e?

Răspuns Câştigător
| SkandallKamataru a răspuns:

E aiurea sa te pensezi ca baiat? Nu toti au sprancene ca Justin Bieber sau mai stiu eu cine, unora le creste si dezorganizat, pai atunci ce sa faca? Sa stea cu corzi la ochi? Suntem in 2018.

7 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

E aiurea sa te pensezi ca baiat in primul rand.
In al doilea rand la frizeriile mari, pretul este si de 50 de lei pe un tuns (ceea ce e absurd).
Eu am un barbershop in cartier la mine pentru 20 de lei te face cum vrei tu.
E ok pretul de 35 de lei daca se pricepe omul.
Depinde si ceea ce vrei sa faci.

| Evolution a răspuns (pentru SkandallKamataru):

S-au inventat aparate de tuns, eu le scurtez sau le mai dau o forma cu aparatul de tuns. In niciun caz nu ma pensez sau epilez. Daca te razi sau altceva, mai ales cand faci sport, asta e ceva normal.
In 2018 barbatii adopta obiceiuri femeiesti? am vazut si tricouri de barbati cu decolteu rolling on the floor)
Suntem barbati sau femei? ca vad ca anumite femei sunt mai tari in gura si se imbraca mai barbateste decat barbatii in general.
Daca asa suntem in 2018... prefer sa vorbesti in numele tauwinking

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Evolution):

Tu habar n-ai in ce consta pensatul.
Una e sa iti mai smulgi 3-4 fire care ies din conturul sprancenei, sau sa-ti smulgi din mijloc, alta-i sa te faci ca asta :
https://imgur.com/a/uCa2pFU

Nu parul te face barbat, si nu toti barbatii au sprancenele la fel

| Laura927 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Eu sunt femeie si mie imi plac barbatii aia barbati nu aia care isi penseaza "corzile" de la ochi..pai de moment ce nu iti intra sprinceana in ochi nu ar trebui sa o atingi cu nimic..adica ma refer ..azi o penseta, maine o glenza si miercuri va scoate-ti tricourile cu decolteu...
ma doar capul cu atata metrosexual...pai ba astia cu sprincene dezordonate sunt barbati ..nu destul ne pensam noi si pentru voi...

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Laura927):

Vrajeala

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Evolution):

E aiurea sa te pensezi ca baiat? Nu toti au sprancene ca Justin Bieber sau mai stiu eu cine, unora le creste si dezorganizat, pai atunci ce sa faca? Sa stea cu corzi la ochi? Suntem in 2018.

| sierra1 a răspuns:

Cu 20 lei ieși ca și Clark Gable

| MihaiNicu23 a răspuns:

La unele mai fara fite cam 12 lei costa la baieti.