| dulcica2 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care isi pun mai multi cercei in ureche? Vreau si eu sa imi fac dar nu stiu daca mi-ar sta bine!happy

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Te-ai trezit cam tarziu. Moda cu multi cercei a trecut de mult.

| christina94 a răspuns:

Nu mai este la moda laughing :*

| RoXxy a răspuns:

Eu am avut 13 in total(dar nu sa fiu fashion, doar pentru ca eram obsedata sa imi fac gauri in urechi)Oricum nu se vedeau de par cu nu prea mi-l prind.Cu timpul le-am dat jos ca m-am plictisit. Sfatul meu e sa nu iti bagi, eventual doar unu inplus, pentru ca peste catva timp o sa ii dai si u jos si o sa iti ramana urme f urate(mai ales daca iti bagi in osul de la ureche). Daca ai cercei multi nu te face mai grozavawinkingDoar te face mai grealaughing

| starmaker a răspuns:

Incearca cercei care se agata si poate de ajuns. Pana sa iti dai gauri definitive mai gandeste-te daca o sa porti 10 cercei si la birou peste 10 ani.

| adina_8170 a răspuns:

Mai eu mi-am fgakut 2 gauri in partea dreapta.,,, deci imi pun 3 cercei la o ureche...st foarte draguti dupa parerea mea acum depinde de tine :phappywinking

| Princess_4787 a răspuns:

Eu nu cred ca e mai fashion! Mai bine ramai doar la un cercel in urechie! Asa e mai frumos!