| lplostonyou a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii cu cercei in ureche?

Răspuns Câştigător
| Crs a răspuns:

Imi plac big grin
Dar imi place sa vad un cercel in ureche doar la cei carora le sta si bine big grin

10 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Mie nu-mi place sa vad un baiat cu cercei, fie ei in urechi sau in alte parti ale corpului. N-am avut, si nici nu voi avea cercei. happy

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Hmmm...Nu ar trebui sa ne facem o parere...probabil ca vor sa iasa in evidenta in vreun fel...ca barbatie mai multa nu le da...
De regulă, bijuteriile unui bărbat sunt verigheta şi ceasul, iar acestea pot spune mai mult decât suficient despre cel care le poartă. Un bărbat poate purta orice fel de bijuterii doreşte, dacă acestea sunt în ton cu vârsta, funcţia şi cu statutul social.

Daca Petru Cercel care era, vorba aia, domnitor si purta cercel(invatase la curtea Regelui Frantei), daca oltenii purtau o steluta in ureche, daca insusi fostul’ ginere al lu’ Base poarta, de ce n’ar putea purta oricine are chef?

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Fiecare om are cum e si logic gusturile, preferintele si ideile lui. nu ma deranjeaza cei ce poarta cercel in ureche dar opinia mea este ca li-se potriveste mai mult celor tineri adica pustani. unui barbat in toata regula nu ii mai sta asa de bine, si in plus trebui sa arate ca este un barbat adevarat nu inca un pusti nu? trebuie' sa dea o tenta de masculinitate!winking

| PauLa.M a răspuns:

Nu ma mai mira nimic. e la moda, dar cam feminin.

| Ecaterina a răspuns:

Normala..Sunt si ei barbat ca toti barbatii.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeiasi ca, despre femeile in pantaloni si care fumeaza pe strada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port cercel

| evident19205 a răspuns:

Poi vad ca este unul care a recunoscut ca poarta cercel insa a commentat cu anonimtongue.Eu port si nu ma simt mai special, valoarea mintii nu sta in el, barbatia iar nu mi se ascunde prin el. Era frumos sa fie un topic in care sa discutati despre asa ceva dar nu sa ii jigniti.Am 18 ani si il port de la 12 ani.Deja mi'e drag si, zic eu, ma aranjeaza putinthinking Sa stiti ca dacii ce traiau exact pe aceste pamanturi purtau cercei toti si erau niste barbati in tot sensul cuvantului.Si apropo.barbatia mea sta exact unpic mai jos de buric. Sper ca v'am schimbat putin ideea despre acest subiect.La barbati, nici mie nu imi plac pirsurile prin buze si pe nu stiu unde. Un cercel simplu, inele daca reprezinta ceva pentru cel ce le poarta, bratari si lanturi dar nu exagerat de mari.Totul trebuie sa dea o imagine placuta.

| smoke a răspuns:

Ca sunt niste barbati normali din punct de vedere psihic, si fizic... moda cu cerceii in ureche, nas, buza, etc... e de sute de ani inaintea noastra, si nu are nimenia un rasp in vederea pareri tale, sau poate sunt sute si mii de pareri. Dar doar´una singura nu exista...