| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu mai multi cercei intr-o ureche? vi se pare ca schimba cu ceva infatisarea?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Eu am trei cercei într-una dintre urechi, n-am făcut găurelele suplimentare ca să-mi schimb imaginea ori ca să atrag atenţia, de altfel port cerceluşi f discreţi, a fost pur şi simplu un gest pe care l-am făcut prietenele mele şi cu mine când am împlinit o anumită vârstă.

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie imi plac...si eu am trei gauri intr'o ureche si intentionez sa'mi mai fac cat de curand doua si dupa ce se vindeca inca doua, si inca doua si inca doua si hopa nu mai am loc... trec pe cealalta ureche inca doua si inca doua laughing
Imi plac la nebunie love struck

kratos
| kratos a răspuns:

Ma dezgusta fete cu multe piercuri. Mai rau fac...

| SweetCandy a răspuns:

Mie nu imi placbig grin nu sunt deloc femininestraight face

| Ceva ciudat. a răspuns:

Mie mi se par mai nu stiu.nu speciale... diferite.
Si eu am 2 gauri in urechea stanga...:d

| Aurelia a răspuns:

Nu imi plac fetele prea improportonate, care isi pun cat mai multe bijuterii ca sa iasa in evidenta!

| dadaaaaa a răspuns:

Si eu am 3 cercei intr-o ureche. Dar nu cred ca ies in evidenta cu asta.Sunt doar niste cercelushi mici si discreti si mi-am facut fara sa ma gandesc dinnainte am fost la bijuterie la un verisor si am stat cu el si lui i`a venit ideea sa imi faca. Daca el a vrut eu am acceptat! Cu 2 pereche de cercei in plus nu poti sa fi mai presus de alti cu o singura pereche

| blunts a răspuns:

Areata ciudat, da'... fiecare cu gusturile lui