| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta tricouri scurte, pană la buric?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Parere buna, nu e nimic rau.

71 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Ar putea fi sarace si n-au decat sa-si poarte tricourile care le-au ramas mici.

| Frank51 a răspuns:

Sunt foarte sexy, și nu mă refer la alea de 80kg.

| AnastasiaK a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am despre cele care poarta tricouri lungi...pe bune? Acum ne formam pareri strict pe baza unui tricou? La nivelul asta de involutie s-a ajuns?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Ce involutie, mă? Era o intrebare, Ma refeream la genul de fata, care clar genul asta de fete nu prea sunt cuminti dupa mine...
Ma rederam ca senzualitatea domina pamantul ...adica chiar nu ai cu ce sa atragi un baiat decat imbracata asa?

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar nu se mai merita sa mai pui intrebari pe TPU, numai frustrati.

| Celestina003 a răspuns (pentru Celestina003):

Mai ales ca unii parinti nu le lasa pe fetele lor sa faca asta, nu degeaba nu le lasa au ei un motiv.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nicio parere. Totul este ok, fiecare se imbraca cum vrea. Numai sa nu le fie frig.

| Sofer a răspuns:

Dacă nu sunt plate. Sunt libere sa poarte. Atrag priviri laughing

| Celestina003 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pe tine chiar te cred.

| Mosotti a răspuns (pentru Celestina003):

Pai am zis sincer, ce sa aiba? Atat timp cat omul ala stie sa se poarte si e ok, nu conteaza ca are fusta scurta, bluza de nu stiu care.
Si f bine fetele care au ce arata, bravo lor, de ce nu, proaste ar fi sa nu arate. Alea care condamna n-au ce arata, aia e, ghinion de nesansa.

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai chill, daca esti barbat si atat de duce pe tine capul, fii sigur ca nimeni nu vrea sa te atraga pe tine (iar daca esti femeie, poti sa mori de ciuda in continuare ca altfel nu-mi explic de unde prostia asta)winking

Dar aia e, ramai tu acolo in secolul 15 unde te-ai blocat si ne vedem noi restul de treabă.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu iti dau dreptate, unele arata bine de la bust in jos altele arata bine de la bust in sus.
E o diferenta intre o femeie si o fata, fetele poarta tricouri de astea cu buricul la vedere ca sa impresioneze pusti asa e mintea lor, femeile pe de alta parte care arata bine pot fi imbracate tipla si in tinuta office si sa arate mai bine decat multe altele dezbracate.
Asa ca nici nu e o regula ca astea care-s cu tricoul scurt sunt panarama, ci doar fara minte in opinia mea, nici ca daca esti imbracata gros nu arati bine, sau imbracata lung, sunt destule care arata bine si in tinuta office si in trening si in orice, dar un lucru va zic din perspectiva mea de barbat nu-s frumoase tunatele astea proaste bronzate natural ci femeile natural frumoase care au trasaturi frumoase!

| Adry05 a răspuns:

Mi se par ok tricourile de genu doar cu pantaloni cu talie înaltă, care practic să acopere buricu. să ți se vadă buricu mi se pare de prost gust.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nicio părere. Nu îmi pot face o părere despre o fata, doar pentru tricoul ei scurtlaughing

| Celestina003 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Daca o sa ai o fica vreodata. nu o mai vezi virgina de la 12, clar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Si daca voiam o parere despre fetele cu tricouri scurte (sa vad daca imi iau)?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️ inseamna ca sunt din sec 15? doamne ce oamneii,( si nu ma oftic, am corp de 10 stele, imi place sa ii arat doar iubitului meu corpul, nu tuturor) Eu nu cred ca tricourile scurte te duc in sec 21.
In plus dragă om din sec 21 care esti, de unde iti ei lectiile astea? De la oamneii de pe strada?, eu tin cont si de filosofia lui Dumnezu, in care el spune multe despre asta.Nu ca nu imi place frumosul, tuturor ne place!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Involutie ai tu, deoarece nici nu ma cunosti in real si ti-ai format o parere despre mine de la o simpla intrebare, si mai ranit, crezăndu-te superiorul modern.
I am sorry for u, but u i have a bbbiiig dislike. Normal ca stilul vestimentar, arata ce fel de persoana esti!

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine, macar corp de 10 stele sa ai daca la creier esti pe minus laughing Cat timp crezi ca exista o parere separata pe baza unui articol vestimentar, da, evident nu te duce capul. Mai ai 2 pasi pana la idiotii care considera ca intr-un viol e vina femeii.

Cat despre daca o să am eu o fiica (cu 2 "i", apropo, nu ma apuc sa iau la rand si restul greșelilor tale ca n-are rost)...pai pana acolo ia sa vedem cum sunt eu. Port tricouri de genul? Da, chiar haine mult mai "provocatoare" de atat. Eram virgina la 12 ani? Da, si eleva cu 10 pe linie, olimpica, cu bursa. Tot asa am ramas si in liceu, doar ca nu mai aveam 10 pe linie (nimeni nu are in liceele de top, e ok). Tot cu bursa am intrat si la facultate. Mai mentionez premiile la competitii sportive pe plan national si international? Sa spun si ce venituri am? Continui cu CV-ul? Sau e clar deja ca nu am efectiv cu ce altceva sa atrag un barbat decat cu corpul? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Normal ca scriu gresit cand ma grabesc la ce nervi mi-ai facut. Sincer mai proasta ca tine nu am vazut pe pamant.

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am doar o simpla intrebare pentru tine, daca esti virgina?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se par sexy.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Celestina003):

Numai frustrat? laughing Ciudat :/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Nu sunt din sec 15 draga, sunt educată ....si tu nu o sa intelegi asta pentru ca esti prea ocupata sa iti arati curul si sanii.
Si eu pot sa ma dau mare ca am terminat nu stiu ce Liceul si acum sunt la o scoala sanitara si am si job dragut...dar de ce as face asta? Iti urez succes sa cucerceti baietii cu bursele tale.
Filosofofia lui dumnezeu spune, asta despre fetele de genul, nu eu!
Daca mi-am ascultat parintii si pe Dumnezeu inseamna ca sunt din sec 15? Scuze, dar degeaba ai 10 pe line cu gandirea asta. Sincer nu am cu cine ....mai bine tac.

| Celestina003 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu am observat ca am gresit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Celestina003):

Nu, pai nu ai gresit... ma refer ca ai generalizat la faza cu frustratii. Nu ii cunosti pe toti sa spui asta. Inteleg ca te-au enervat cei de aici sau te mira gandirea lor... dar asta este situatia, nu ar trebui insa sa aratam cu degetul spre altii si sa ii judecam ^_^

| Celestina003 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da...nu ma refer la totii, ma refer la faptul că mereu atunci cand pun o intrebare se gaseste cineva sa ma jigneasca sau sa ma umileasca.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Celestina003):

Ah, asta este clasic. Doar lasa-i asa, nu are rost sa le "dai apa la moara", pentru ca daca faci asta intr-o oarecare masura esti ca ei. Aici zic la modul general, nu in cazul tau.

| ViruseZ a răspuns:

Depinde de persoana, sa fiu sincer.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Celestina003):

Nu, draga mea, te las pe tine sa stai virgina pana te mariti, cu basmaluta in cap, supusa barbatului si ce-ti mai dicteaza stapanul tau zeu acolo in Biblie. Eu am altele mai importante de facut.

P.S. Scoala sanitara si un job "dragut" nu-s motive de lauda, deci normal ca nu ai de ce sa le menționezi. Iar graba nu te scuza cand esti agramata. :*

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frank51):

Daca are 1.90 si 80 de kile, nu ai ce comenta nici acolo. happy