| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveti despre fetele slabute cu bluza/tricou până la buric?

Arată bine?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu mă fascinează.

| Drimmero a răspuns:

Arata mai bine oricum decat cele grasute si cu tricoul pana la buric. Trebuie sa aiba ceva carnita pe ele totusi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Unele poate arata bine, altele nu.

| Freya1 a răspuns:

Păi in general cam acele persoane ar fi ok sa poarte astfel de bluze, ca la cele mai plinute li se vor vedea suncutele. big grin

| Catrice a răspuns:

Daca își plate, nuhee hee

| Ofiintă a răspuns (pentru Catrice):

Doar abdomenul "trebuie" să fie plat. laughing

| Catrice a răspuns (pentru Ofiintă):

Eee lasă că le știu eu pe astea plate, pun o bucată de cârpă și hop au sutienhee hee

| Emma30555 a răspuns:

Arata bine, în principiu doar fetele slăbuțe pot porta genul asta de bluze

| Lukasssz a răspuns:

Desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine femeia este un mister, nu stiu

| rapandula a răspuns:

Am vazut una azi in oras cu imbracaminte de top, frumoasa, forme, stilata. Se vedea ca e ultima fita de femeie cu bluza pana mai sus putin de buric. Dar manca-ti-as... abdomenul ala avea mai mult par decat am eu pe abdoment. Se vedea de la un km. Probabil asa este moda anului 2021 si nu stiu eu.