| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta tricouri scurte, pană la buric?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Parere buna, nu e nimic rau.

71 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Asa-i, dar pentru mine nu ar fi atractiva cu 1.70 ai mei laughing si mai am si 66 de kg, cred ca poate sa ma care in brate.

| Frank51 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sunt de acord dar mno laughing

| Drimmero a răspuns:

Daca au si pierce e si mai bine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

In momentul in care il aduci pe barbos in ecuatie tu esti aia din Evul Mediu, sa avem pardon. L-ai ascultat pe dumnezo, deci nu an4l, nu oral, fara sex protejat si in zilele de post/sarbatoare si cele nefertile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Daca nu crezi in el, problema ta. Eta na acum trebuie sa imi arat curul, sanii, sa fumez, si sa nu fiu virgina sa imi schimb gagici ca pe sosete, doar sa fiu la moda? nu mersi draga.
Totii stiti sa faci pe inteligenti nimic mai mult.Mai bine ma iau dupa oricine altcineva pe care il cunosc personal, decat dupa niste fistosi fara minte de pe internet.(aia care se iau de mine)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Basma in cap? Nu o sa port asa ceva doamne fereste, dar ar fi mai bine asa decat curva ca....Si supusa barbatului?laughing))) nici nu sti ce inseaman cu adevarat, lol, sunt independenta emotional si financiar draga. Si aia nu era lauda era unele din chestile pe care le fac, nu stau sa le zic pe toate lol. laughing Dar nici nu am facut referire la tine in intrebare si te-ai simtit ....mor,acum stiu si eu ca nu sunt toate la fel.wtf.

| Celestina003 a răspuns (pentru ViruseZ):

Adevarat.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Lol, nu am zis sa te iei dupa cine. Nu mi se pare absolut nici o problema virginitatea, la fel cum detest fumatul. Problema majora la abordarile ca a ta e ATITUDINEA. E trist, pur si simplu. P.S. Nu e absolut nici o problema credinta sau lipsa credintei, ci faptul ca cei/cele ca tine au impresia ca mai exista o super-existenta dupa asta asa ca si-o irosesc pe asta cu povesti in loc sa ia viata ca atare - un dar misto sau mai putin misto, depinde de fiecare, insa CU DATA DE EXPIRARE. Sante, fraternite, liberte, egalite, si-alte de-alea. O viata misto iti doresc.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai lipsea sa adaugi ca alea care se imbraca asa si sunt violate si-o merita, ca sa fie tacimul complet.

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

"Era unele din chestile"

La postliceala zici tu ca esti? Si bacul cum l-ai luat? Sau mai important...cine a fost cretinul care te-a lasat pe tine sa treci de clasa a 8-a scriind in halul asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Tu ce te bagi? Am INTREBAT CLAR, sa vad ce parere au oamenii despre asta sa vad daca imi iau, ca multte nu sunt vazute bine! Si o proasta de aicia s-a simtit. Ce drqu e asa de greu de intelesssss. La ce nervi mi-ati facut normal că rscriu la nervi, si nu este adevarata mea atitudine
la nervi geniul pamamtului unde era ascuns. Mersi ca mi-ati facut ziua frumoasa TPU.

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu s-a simtit nimeni, pisi, doar au constatat mai multi ca ai o gandire de secole trecute de mult.

Traiesti dupa ce zice lumea, ce zice doamne-doamne...ca na, tu nu stii sa gandesti pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Nu a constatat nimeni nimic, ce drqu iti pasa tie, vezi -ti de viata ta,si numai cauta cearta pe TPU, ca sa numai zic ca mai sus cineva mi-a dat dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Esti om toxic.

| AnastasiaK a răspuns (pentru anonim_4396):

Te chinui sa faci minim o greseala gramaticala pe propozitie sau e talent natural? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AnastasiaK):

Nu o sa iau niciodata in serios ce spui tu, asa ca poti sa zici pana maine.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

:} Ia-ti, fata draga. Important e sa te simti bine in ceea ce porti. Bine, si sa ai si un pic de simt al ridicolului, ca daca esti balena si iti iei pantaloni mulati, cam greu sa te ia cineva in serios. Important e sa ai ce arata, nu sunci si altele. Legat de parerea altora, nu ar trebui sa te doara capul prea tare. Ce e frumos place pin' si la barbos.

| Celestina003 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am pus intrebarea degeaba... pff.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Bine ca atitudinea dumneavoastra e perfecta.Si in plus nu vad nimic trist la mine, filosofia lui (sfaturile ) iti protejeaza viata.La voi ar cam trebui sa fie trist! Macar eu nu imi bat joc de viata mea si corpul meu!

| Cosmin86 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Ea probabil o sa ia bac-ul cu 7 si tu te apuci sa-i spui de olimpiade si CV? laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Cosmin86):

Nu imi strica si tu ziua, nu inteleg ce iti pasă? Ai venit si tu sa ma umilesti? Ca nu au fost pe site -ul asta, sa o faca? Daca vreau doar 7 sau 8 care e problema? Nu sunt ca Anastastika sa invat de drag cu gandul la banii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu te umileste nimeni, tu ii jignesti pe toti...o sa-mi sterg raspunsul de mai sus

| Celestina003 a răspuns (pentru Cosmin86):

Daca cineva se ia de mine trebuie sa tac? Nici vorba.Nu jignesc pe cineva pana nu o face el /ea primul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

E pacat ca asa crezi, ca virginitatea unei fete consta in cat de lung e tricoul pe care s-il ia. Da, nu zic, unele exagereaza cumplit. Dar sa jignesti asa pe cineva doar pentru un tricou? Asa am ajuns noi ca oameni? Si daca sunt 35-40 de grade afara? Trebuie sa se acopere din cap pana in picioare, ca daca nu asta inseamna ca e usuratica? Pe bune?

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bă inteligento/inteligentule,ce esti tu... nu am zis să se acopere din cap pană in picioare, dar in ziua de azi aşa sunt catalogate fetele pe stradă mai ales de baieţii, un baiat nu e atras EMOTIONAL de o fata care poarta asa ceva. Eu sincer prefer sa fiu cu picioare pe pamant si sa port un tricou normal fară să ma gandesc numai la frumusețe si sa atrag cat mai multe priviri. Frumusetea nu constă in corp, gândirea, persoana, inteligenta e aia care contează.
Nu imi pasa frate ce crezi, asta e parerea mea si nu o voi schimba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Ai inceput comentariul cu,, Ba inteligento" deci e clar ce mahalagoaica esti, ma rog nu asta conteaza, ma poti jigni cat vrei, ca oricum esti in spatele unui ecran si probabil nu ai foarte multe bucurii in viata, mai ales ca esti asa atacata pe persoane care nu ti-au gresit cu absolut nimic. Tu macar ai citit comemtariul meu sa doar te-ai reoezit sa scrii si tu ceva? Am zis ca daca sunt 35-40 de grade nu e normal sa lase la vedere mai multa piele? Ce legatura are atrasul emotional cu asta? Eu nu vreau sa atrag niciun barbat pe strada stai linistita draga, pur si simplu mi-e cald sau nu m-am mai chinuit sa caut alte haine. Tu asta crezi ca e scopul unei femei in viata? Sa atraga masculi? Poate asta e scopul tau de gandesti rahaturile astea, dar nu si al meu sau al altor fete. Daca mi se vede buricul nu inseamna ca ma cred frumoasa, ci inseamna pur si simplu ca mi se vede buricul. Si stai linistita ca nu sunt usuratica si nu vreau sa atrag pe nimeni. Mai esti si femeie si ai gandirea asta, pacat de tine.

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha,eu ma bag sa dorm ....plictisitor.Noapte Buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Se vede ca nu mai ai niciun argument, daca atata ai mai putut sa scrii. Somn usor, în toate frustarile tale, ca unele femei arata mai bine decat tine, iar tu probabil nu-ti arati buricul ca ai o burta enorma.

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)) moor, hai ca....am râs.