| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta tricouri scurte, pană la buric?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Parere buna, nu e nimic rau.

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Nu vad ce e amuzant in a fi asa frustrată, dar e bine sa razi, rasul e terapeutic, poate te mai scapa de frustrari rolling on the floor

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

Treci peste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Treci tu peste frustari. Am mai purtat tricouri pana la buric si m-ai jignit prin cometariile tale. Ai spus ca ele isi pierd vorginitatea la 12 ani? Mi-ai vetificat tu himenul? rolling on the floor Ma rog din suflet sa n-ai copii. Nici fata, ca o s-o terorizezi si o s-o pui sa mearga le biserica fiecare duminica, nici baiat ca il indoctrinezi cu comunismele din capul tau.

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

What the hell...Ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Si doar ca informatie suplimentara, ca ai gandirea prea de cacao: EU NU MERG PE STRADA SA ATRAG MASCULI, NICI FIZIC NICI EMOTIONAL. EU MERG PE STRADA CA SA MA DEPLASEZ. IAR DACA MI SE VEDE BURICUL, E FIX TREABA MEA, ASTA NU MA FACE USURATICA. Baga bine la capsor, daca, doamne fereste, vei avea un copil.

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

........esti ciudată.

| Celestina003 a răspuns (pentru Celestina003):

Serios acuma.....nu iti e somn la 1:03?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Dar tie? Vad ca scrii cate o porcarie la fiecare comentariu al meu. Asta faci tu? Stai de veghe daca primesti vreo notif?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Dar tu, care umilesti femei pe care nici nu le cunosti? Uite, inteleg ca vrei sa ai ultimul cuvant. Daca asa iti place tie, da-i bice. Dar macar fa un efort si reciteste ce ti-am scris. Crede-ma, am vorbit in numele tuturor fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celestina003):

Si ca sa stii, daca credeai ca ma jignesti spunandu-mi ciudata, e doar iluzia ta. Fiecare din noi e ciudat in felul sau. A fi ciudat e chiar un compliment. Sa stii ca tocmai oamenii,, ciudati" cum ii descri tu au fost originali si au avut succes in viata. Nu vreau sa crezi ca am ceva cu tine, tot ce am incercat a fost sa iti prezint latura adevarata a situatiei: ca femeile ar trebui sa se sustina reciproc si nu sa se jigneasca intre ele ca,, vai de ce poarta bluza așa" sau,, sigur nu mai e virgina". Virginitatea e un concept social pentru ca exista fete care s-au nascut fara himem deloc, asta inseamna ca u fost niste bebelusi neinocenti? Nu. Noi, ca femei, nu mergem pe strada ca sa atragem barbati, asta e doar ceea ce societatea asta mosogina te-a facut sa crezi. Doar un misogin ar considera ca scopul unei femei in viata e sa atraga barbatii. Din, nou, nu am nimic cu tine, doar ti-am spus niste adevarauri, sper sa iti mai revizuiesti perceptia. happy Asta e ultimul cometariu, promit ca ma opresc. Toate cele bune iti doresc!

| Celestina003 a răspuns (pentru anonim_4396):

La fel si tie....iti doresc...