| Andrianarusu a întrebat:

Ce parere aveti despre infatisarea actritei Leighton Meester?

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

E frumoasa si are talent in opinia mea.Am impresia ca s-a tuns scurt si nu prea m-a incantat schimbarea.Dar probabil vrea sa termine perioada lui Blair din viata ei.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie imi place de ea, este o femeie frumoasa si imi place foarte mult cum isi aranjeaza parul, tot timpul arta foarte bine.

| pwp a răspuns:

E superba...mi se pare incantatoare, si are si talent in actorie.
Singurul lucru care nu imi place la ea e vocea(adica n-are voce..nu se pricepe la cantat..ar trebui sa ramana pe latura ei)

| MaskOfSanity a răspuns:

Tipa e foarte frumoasă. Am văzut că arată bine şi cu părul blond, în The Roommate. Nu-i un film cu pretenţii, dar interpretarea lui Leighton a fost bună.