| bOom a întrebat:

Ce parere aveti despre operatiile estetice?

Răspuns Câştigător
| JackieSue a răspuns:

Ca se observa...si ca nu prea fac bine.Adica de ce sa te schimbi? Doar pentru. ca nu-ti place cum arati? Logic ca daca tu despre tine zici ca esti urat(a) iti impui o stare de depresie...si vei ajunge din ce in ce mai urata.:*
Deci...sunt o prostiehappy

7 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am o parere foarte buina, daca va fi nevoia voi apele la ele.

| Mo a răspuns:

As face o operatie estetica doar daca ar fi cu adevarat nevoie de ea!

| greg a răspuns:

Sunt ok dar sa nu abuzezi de asta cum a facut Michael Jackson sau multe alte femei.

| iiirrriiisss a răspuns:

Oamenii vor sa arate bine, vor sa aiba siluete zvelte, coapse lungi, sani supradimensionati etc. Iar operatiile estetice au devenit accesibile ca pret si din ce in ce mai cerute. Toti tinerii vor sa aiba un fizic placut (cu orice pret) pentru a avea succes in cariera si dragoste. In ziua de azi aspectul fizic primeaza, bineinteles si personalitatea, insa atunci cand cunosti un om, prima impresie ti-l face fizicul, iar daca acesta iti place. cu timpul vei descoperi si din personalitatea acestuia. S-au dus vremurile in care doar vedetele de la Hollywood isi permiteau astfel de operatii.
Nu incurajez persoanele care doresc sa-si faca operatii estetice, insa nici nu le acuz. Pana la urma, fiecare face ce vrea si ce e mai bine pentru el si fiecare lucru in viata asta prezinta avantaje si dezavantaje.

Multi oameni spun "ca e bine sa ramai asa cum te-a lasat Dumnezeu!" - adevarat! Dar cu ce pret? Repet, traim intr-o lume unde aspectul fizic primeaza si fie ca vrem fie ca nu, trebuie sa ne conformam ei!

Răspuns utilizator avertizat
| vio a răspuns:

Leas face doar daca ar trebui din punct de vedere medical...in rest nu...nu par naturale... buze, sani...

| ioniy43 a răspuns:

Depinde de persoana dar daca te intereseaza, uite un cabinet http://www.drflorinjuravle.ro/preturi.html
si poti sa vezi si operatii estetice pret