| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Ce parere aveti despre pistrui? eu am pe fata dar nu exagerat si vara cand e soare imi apar punctulete micii pe mainii laughing unii zic ca sunt frumosi si chiar sexilaughing big grin mi-am luat o crema de la farmec desi nu scap de ei de tot macar ii mai decoloreaza si tot e bine voi avetibig grin va plac

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Am o prietena, e blonda si e pistruiata foc! happy Nu se simte complexata deloc si cu toti acei pistrui crede`ma ca e o persoana foarte deosebita!
Parca si te vad dupa o zi de stat la plaja...ai o faza de copilas, rosie... dragalasa si pistruiata! big grin
Traiasca DIVERSITATEA! tongue

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Si eu am... Intr-o vreme nu-mi placeau deloc, dar acum m-am obisnuit cu ei... Nici nu-i mai observ.

| ღ..*Addelly*ღ.! explică:

Nu sunt creata da pot sa ma fac laughing glumeam

| YLLL a răspuns:

Si eu am dar nu se vad doar daca te uitzi atent.big grin
Nu ma deranjeaza pentru ca nu se vad`
Se spunea ca cei care au pistrui sunt mai desteptzi laughing

| Diva a răspuns:

Mie imi plac. Din pacate nu am pistrui. Bucura-te de ei pentru ca te fac mai deosebita decat restul lumii.Bafta

| JackieSue a răspuns:

Mie nu imi plac pistruiibig grin...si noroc ca nu am.

| alexdop21 a răspuns:

Eu unu ii consider foarte sexy, si daca mai esti si creata crezi ca pot avea si eu numarul tau de telefom laughing

Sunt ceva deosebit si evidentiaza-i nu ii ascunde

| alexdop21 a răspuns:

De telefon, pardon, si nu trebuie neaprat sa fii tot timpul, doar cateodata

| andreeada a răspuns:

Mie nu-mi plac ca am si nu mai pot scapa de eibroken heartdar lasa asa sunt mai specialalaughing

| ejaxz a răspuns:

Mie mi se par adorabililove struck. i eu am

| alexuzha a răspuns:

Si eu am. dar nu ati mai da cu porcari din astea ca pistrui sunt frumosi dc sa nu ai arati?

| Bloo2 a răspuns:

Si eu am...nu foarte multi dar ii urasc. sper ca o sa-mi mai dispara cu timpu'.winking