| andreutzza04 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa de par remington s9500happy e buna? sau nu? vreau sa-mi da-ti o descriere despre ceea ce poate facehappy vreau sa imi cumpar una si nu stiu daca este o alegere bunabig grin
dau7 funda pentru raspunsuri cat mai complete:X

Răspuns Câştigător
| MoonLight a răspuns:

Placa de indreptat parul Rowenta Respect CF7710D0
e bunicica, dar costa intre 250-300 lei
Si Remington S9500 e buna. Pentru o placa de par ieftina, dar de rezistenta poti sa alegi Remington S9500.De asemenea daca vrei o placa de par mai scumpicica.acceptabila calitativ si de durata e buna Rowenta Respect CF7710D0. Funda?
A da. uite cateva detalii despre Rowenta Respect CF7710D0:
Temperatura maxima (C): 230
Tip display: LCD
Functii: Indicare temperatura pe LCD cu 3 indicatori colorati, Setare sensibilitate par (sanatos, fragil, deteriorat), Setare tip de par (ondulat, carliontat, afro)
Caracteristici speciale: Soft pad, Placi subtiri 2. 5 cm, Sistem de blocare, Cablu rezistent, Buton de blocare a temperaturii
Invelis: Ultrashine Nano Ceramic.
Funda? :*

1 răspuns:
| brunetamea a răspuns:

Dk e Remington si e cu ceramica sigur e buna