| Dollicious a întrebat:

Azi am fost printr-un hipermarket intr-un magazin Kallos! Ce parere aveti despre produsele lor?!

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Mie mi se par foarte bune, inainte de a'mi indrepta parul folosesc un spray de la ei si mie mi-a protejat foarte bine parul, de asemenea cu sampoane de la ei am scapat de matreata. mama e hairstilyst si tot timpul mi-a cumparat de la kaloss si produsele de la ei mi'au ajutat foarte mult parul. Ti le recomand cu placere.

2 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Sunt bune! Eu am avut masca de par de la ei si mi-a placut. Poti cauta pe google review-uri, ca o sa gasesti cu siguranta happy

| Dollicious explică (pentru miha90z):

Am cautat, si am gasit multe produse care cred ca mi-ar putea fi de ajutor cum ar fi balsamuri si uleiuri de par, sau tratamente!